COMPAK11M - Συσκευή Οπτικής Ίνας

COMPAK11M

600,00 €
(χωρίς ΦΠΑ)

FVT11M + FVR11M Mini Set πομπού / δέκτη για μεταφορά 1 video σήματος μέσω οπτικής ίνας σε απόσταση έως 4km ο δέκτης διαθέτει κύκλωμα αυτόματης μεταβολής ευαισθησίας SNR: 60dB μήκος κύματος 850nm, Multimode ST

Προσθήκη στα Αγαπημένα

FVT11M + FVR11M Mini Set πομπού / δέκτη για μεταφορά 1 video σήματος μέσω οπτικής ίνας σε απόσταση έως 4km ο δέκτης διαθέτει κύκλωμα αυτόματης μεταβολής ευαισθησίας SNR: 60dB μήκος κύματος 850nm, Multimode ST. Conector. Τάση λειτουργίας πομπού: 8~15VDC 80mA / Δέκτη 8~15VDC 60mA. Διαστάσεις πομπού: 5,7 x 4,1 x 2,8 cm. Διαστάσεις δέκτη: 10,4 x 9,5 x 2,7 cm. Κατασκευασμένοι για o o επίτοιχη στήριξη ή σε βάση case. Θερμοκρασία λειτουργίας: -40 C έως +75 C. Στην συσκευασία περιλαμβάνονται τα τροφοδοτικά.